Maybelline Instant Age RewindEraser Dark Concles Concealer

Maybelline Instant Age RewindEraser Dark Concles Concealer

31. 7. 2020 Vyp Od webadmin

Popis

Jmenovaný americký korektor číslo 1 *, Maybelline’s Age Rewind Concealer okamžitě vymaže tmavé kruhy a jemné čáry. Tato tekutina neobsahující vůni pod oční korektor je také formulován s výtažky z bobulí goji a haloxylem, což je účinná látka navržená pro boj proti vzhledu tmavých kruhů pro zářivější konturu očí. Balení se může lišit, to, co obdržíte, nemusí být to, co se odráží na místě. * Na základě služby Nielsen Scantrack pro období 52 týdnů končící 22. července 2017 pro trh USxAOC Americký korektor číslo 1, založený na službě Nielsen Scantrack pro období 52 týdnů končící 22. července 2017 pro trh USxAOC Úplné pokrytí korektoru pod očima Vymazává tmavý kruhy a jemné linie Viditelně snižuje otoky s bobulí Goji a Haloxylem

Vyrobeno ve Spojených státech

Krok 1. Otočte límec aplikátoru, dokud se na houbě neobjeví korektor (na prvním použití může dojít k několika zatáčkám). Krok 2. Naneste korektor na oblast pod očima a promíchejte. Krok 3. U extrémních tmavých kruhů aplikujte neutralizátor pod korektor. Krok 4. Chcete-li přidat jas, aplikujte zjasňovač na vnitřní roh očí, tváře, obočí a na nosní můstek.

Varování

Eraser Dark Circles je chráněn antimikrobiálním systémem. Nenavlhčujte aplikátor. Přebytečný oční korektor setřete suchou tkání.